- autor: Mlynek9966, 2010-11-28 15:12
-
Dobrze w grupie,słabo w półfinale i walce o trzecie miejsce.Został spory niedosyt i niezadowolenie po zajęciu miejsca tuż za podium.Po meczach grupowych Narwianie byli typowani do zajęcia miejsca w pierwszej trójce,a nawet do zwycięstwa w turnieju.W pierwszym meczu Narew podejmowała,jak się później okazało drużynę,która zajęła pierwsze miejsce.W tym spotkaniu Jakub Murawski (bramkarz Narwi) świetnymi interwencjami uratował swoją drużynę przed remisem,a być może i porażką.W ostatniej sekundzie 12-sto minutowego spotkania obronił rzut karny.Później Narwianie mierzyli się z gospodarzami turnieju i padł remis 1-1.Następnie taki sam remisowy rezultat z Mamrami Giżycko i ostatecznie pierwsze miejsce w grupie.No i w końcu przyszedł czas na te gorsze chwile i choć Narwian można usprawiedliwiać zmęczeniem po wczesnej pobudce i długiej drodze,a także tym,że mieli dopiero jeden trening na sali.Porażka w półfinale z Granicą Kętrzyn 0-3 i przegrana w walce o trzecie miejsce z Dobrym Miastem 1-2 i tu ogromny pech i głupota przeszkodziły w odniesieniu zwycięstwa.
Narwianie kilka razy trafiali w słupek,a gdy do końca zostały dwie minuty Przemek Kruk zaprzepaścił szanse Narwi,po trafieniu do siatki rywali ręką(było to bardzo widoczne) dostał karę dwóch minut i do końca spotkania Narew grała we trzech przeciwko czterem w polu.Dodam jeszcze,że w trakcie tego nierozsądnego zagrania był remis 1-1. Zawodnicy Dobrego Miasta wykorzystali okazję i zdobyli bramkę dającą im zwycięstwo.
Grupa A Grupa B
Vęgoria Węgorzewo II Vęgoria Węgorzewo I
Granica Kętrzyn Narew Ostrołęka
DKS Dobre Miasto MKS Korsze
Jurand Barciany Mamry Giżycko
Wyniki w naszej grupie:
Vęgoria Węgorzewo I 1-1 Mamry Giżycko
Narew Ostrołęka 1-0 MKS Korsze bramka:Waś
Vęgoria Węgorzewo I 1-1 Narew Ostrołęka bramka:Laskowski
MKS Korsze 1-0 Mamry Giżycko
Vęgoria Węgorzewo I 1-1 MKS Korsze
Narew Ostrołęka 1-1 Mamry Giżycko bramka:Laskowski
Półfinały:
MKS Korsze 2-1 DKS Dobre Miasto
Narew Ostrołęka 0-3 Granica Kętrzyn
Mecz o trzecie miejsce:
Narew Ostrołęka 1-2 DKS Dobre Miasto bramka:Laskowski
Finał:
MKS Korsze 1-0 Granica Kętrzyn
Końcowa tabela:
1.MKS Korsze
2.Granica Kętrzyn
3.DKS Dobre Miasto
4.Narew Ostrołęka
5.Vęgoria Węgorzewo I
6.Mamry Giżycko
7.Vęgoria Węgorzewo II
8.Jurand Barciany